Грецький відпочинок для душі і тіла


Дата тура: 30.04.2019

Стоимость: 360 евро

30.04.2019 -09.05.2019

Греція - одна з найпопулярніших країн серед туристів. Стародавня історія, антична культура та різноманітна природа цього краю незмінно ваблять до себе туристів, які цікавляться древньою культурою та бажають спокійного комфортного відпочинку на березі блакитного моря.

 

1 День.

30.04.2019

7:30 Збір групи на з/д вокзалі м.Львів.

08:00 виїзд зі Львова.

~12:00 можлива посадка в Мукачиві.

Транзит по території Румунії, Сербії та Македонії.

 

2 день.

1.05.2019

 

Прибуття до Греції,розміщення в готелі на узбережжі Егейського моря,недалеко від міста Салоніки. 

Розміщення в готелі. Вільний час ,який пропонуємо використати на відпочинок у моря! Вечеря. Нічліг.


 

3 день.

2.05.2019

 

Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд до м.Салоніки. Запрошуємо Вас познайомитися з історичною та архітектурною спадщиною північної столиці Греції. Його вулиці і площі оточені старовинними будівлями: «Біла вежа» на морській набережні, кріпосні стіни у Верхньому місті, стародавня Агора, тріумфальна арка імператора Галерія, Базиліка Святої Софії, храм Святого Дмитра та багато іншого.

Переїзддом.Арідея –  гарне містечко з мальовничимипейзажами, основну гордість якого складають хвойні та листяні ліси і звичайно лікувальні термальні води під відкритим небом. Цілюща гаряча вода, яка б’є з під землі, ще в часи Олександра Македонського була відома своєю лікувальною силою. Тут Ви зможете прийняти природні лікувальні ванни та масаж цією ж водою, яка водоспадом падає з гори. Поряд є басейн з холодною водою, але ми не радимо всім користуватися контрастними ваннами на власний розсуд.

Опинившись саме тут, Ви обов’язкововідвідаєте ще одне «місто на воді» – Еддесу. Назва міста нерозривно пов’язана з водоспадами.Прогулюючись містом,Вас повсюди буде супроводжувати мелодійний гуркіт води річки Едесей,  яка перетинає все містечко. У давні часи воду тут використовували не тільки в побуті алей в промисловості, для отримання механічної енергії.

Едесса - це місто романтиків і закоханих!

Переїзд на Паралію. Розміщення в готелі. Вечеря. Нічліг.

 

4 день.

3.05.2019

 

Сніданок.

Виїзд на Олімп «в гості до богів».

Олімп – це гірська гряда з найвищою вершиною – Микитас (2917 м).

Звісно наш підйом буде невеликий та не затяжний, але досвідчений гід по дорозі Вас познайомить з легендами, пов’язаними з богами на Олімпі.

А після невеликої екскурсії ми попадемо в містечко Літохоро, яке розташувалось у підніжжя гори. У Вас буде час пройтись по крамничкам та випити справжньої грецької кави в одній з таверен містечка.

Далі ми зайдемо з Вами до замку «Платамонас» візантійського періоду (Х н.е.). Після розкопок у 1995р. були виявлені сліди елміністичних стін IV ст., що підтверджує, що саме на цьому місці було древнє місто Іракліон. Форт був головною підтримкою деспота Платамона. Вашій увазі в замку предстануть Візантійська церква X-XI ст., жилібудинки Х ст. та храм ХVIIIст.

Повернення в готель. Відпочинок. Вечеря. Нічліг.


5 день.

4.05.2019

 

Сніданок. Відпочинок на морі.

Пропонуємо Вам відвідати одне дуже цікаве місце на ужбережжі – всього пару хвилин їзди від Парілії, де крім моря на Вас чекає грязьове оздоровлення для Вашого тіла. Після запропонованих процедур повертаємось в Паралію.

Відпочинок. Вечеря. Нічліг.


 

6 день.

5.05.2019

 

Сніданок. Виїзд на о.Корфу. По дорозі запрошуємо завітати до унікального монастирського комплексу – Метеори. Він розташований на вершинах скель, створений приблизно  у Х ст. Скелі сягають у висоту 600м над рівнем моря. На даний час функціонують шість монастирів, в одному з яких ми з Вами побуваємо.

Переїзд на о.Корфу. Розміщення в готелі. Вечеря. Нічліг.


 

7 день.

6.05.2019

 

Сніданок.

Виїзд до столиці о. Корфу – Керкіри,

Корфу – таун (в минулому – місто Венеціанської аристократії) - це місто двох фортець. З одної сторони – Стара Візантійська фортеця (1546 р), а з другої, нова фортеця, побудована для захисту від турків в період 1576 – 1588 рр.

 Пролгулюючись містом ви будете мати змогу побачити Площу Спіанада, палац святих Михаїла та Георгія та найголовніше на сьогодні – Храм Святого Спиридона – покровителя міста з його нетлінними мощами (температура тіла Св. Спиридона вже багато років залишається 36,6 С, як у живої людини.). Кажуть, що Святий частенько прогулюється по Корфу, щоб допомогти нужденним та бути в курсі всіх подій на острові. Мабуть тому священники кожні пів року міняють йому взуття, а зношені – ріжуть на маленькі клаптики і роздають людям (безкоштовно), які приходять до Спиридона з молитвам та проханнями.

Але візиткою Корфу є цитрусовий плід – кум кват. З цього карликового апельсинчика виготовляють лікери, варення, мармелад, продають у зацукрованому вигляді. Це і буде найкращий сувенір з острова Корфу.

Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

 

8 день.

7.05.2019

 

Сніданок. Виїзд на паром. Переїзд на Паралію. Вільний час. Вечеря. Нічліг.

 

9 день.

8.05.2019

 

Сніданок. А поки маємо вільний час, можемо насолодитися відпочинком на пляжі та не забудьте кинути монетку, щоб повернутися ще і не один раз!

12:00 виїзд в Україну. Транзит по території Македонії, Сербії, Румунії.

 

10 день.

9.05.2019

 

Орієнтовний час прибуття до Львова 18:00

 


Вартість з особи - 360 евро 

В вартість включено:

Додатково оплачується:

-Проїзд автобусом по маршруту

-проживання в готелях 2*-3* 7 ночей

1 ніч регіон міста Салоніки

4 ночі Паралія Катеріні

2 ночі о. Корфу

-харчування ( сніданки+вечері)

- екскурсія  м. Салоніки

- екскурсія Метеори

-екскурсія на гору Олімп

- медичне страхування

- курортний збір в готелях ( 0,75 центів  доба з особи ( оплата в готелі)

- квитки на паром  на о. Корфу -16є в дві сторони

- пожертва в монастирі Метеори -4є

- вхідні квитки в Термали -5є

- особисті витрати

-обов’язково взяти з собою халат, тапочки та рушник для тер малів.